Marina Šegović, bacc.med.tech.

Prvostupnica sestrinstva

Podružnica: Zagreb

Sestra Marina Šegović rođena je u Varaždinu 1989. godine. Srednjoškolsko obrazovanje završava 2007. godine u Medicinskoj školi Varaždin. Diplomirala je 2010. godine na preddiplomskom studiju sestrinstva Zdravstvenog Veleučilišta u Zagrebu. Pripravnički staž odradila je u Klinici za neurokirurgiju KBC-a Zagreb. Od 2012. do 2023. godine radila je u Klinici za bolesti srca i krvnih žila KBC-a Zagreb, posljednjih 9 godina na Odjelu za ehokardiografiju, srčanu dinamiku i neinvazivnu dijagnostiku. Kao članica Hrvatske udruge kardioloških medicinskih sestara sudjelovala je na brojnim tečajevima i edukacijama iz područja kardiologije.

Radno iskustvo

Listopad 2012. – veljača 2023.; prvostupnica sestrinstva, Klinika za bolesti srca i krvnih žila, KBC Zagreb

– 2013. – 2023.; Odjel za ehokardiografiju, srčanu dinamiku i neinvazivnu dijagnostiku

– 2012. – 2013. Zavod za intenzivno kardiološko liječenje, aritmije i transplantacijsku kardiologiju